ar ne mentas kartais busi,kad prie niuansu kabiniesi kaip prie gesintuvo ir avarinio zenklo. Parasiau esme kad taboro narkomanai net negaletu paneigti,o kad bauda buvo tai faktas

Papasakok kaip reikia laikyti iškėlus rankas, kai tu pašoki aukštyn. Rimtai, čia gal kažkokie tai neeiliniai sugebėjimai?

6
2017-11-15 10:29
46.36.67.21 LTU

43 Žemaitis

Teisėjavimas buvo siaubingas. Mano manymu, bent po vieną abejotiną baudą gavo ir Jankūnas, ir Kavaliauskas, ir Ulanovas. Bet teisėjas visada teisus. Taip priimta. Tačiau pastebiu ir vieną beveik nuolatinę nuodėmę ir pačiame "Žalgiryje" - per daug emocingas pats Jasikevičius. Ir šiame mače nesutikdamas su teisėjų sprendimu, ėmė ir išėjo į aikštę. Visa laimė, kad teisėjai nenubaudė technine pražanga. Jei būtų nubaudę - "Žalgiris" būtų pralaimėjęs. Kažin, ar tokiu atveju treneris prisiima sau kaltę dėl pralaimėjimo. O šiaip, turėti 20 taškų pliuse ir viską prarasti - nesuprantama.

2
2017-11-15 10:26

42 jjjjj

na perziurejau daug kartu ta momenta,teisingumo delei, priesininkas laike iskeles rankas o ulanovas po metimo liecia jo ranka,bet juk daugumoje atveju po tokio kontakto svilpiama baudos. idomu jei butu atvirksciai,mestu priesininkai,o zalgirietis gintusi,siuo atveju butu irgi baudos nesvilpe? kazko labai abejoju.

2
2017-11-15 09:33
83.190.196.191 LTU

41 liutas

Aiskiai matosi pries Ulanova buvo akivaizdi bauda,vienasaliskas teisejavimas.

38 jjjjjj

paziurekit,paskutini ulanovo metima,ismeta kamuoli ir priesininkas liecia ulanovo ranka! teisejai baudos nesvilpia,nors turetu, aisku viskas gerai,mes laimejom,bet jei butu nepataikes,teisejai padlos,baudu butu neskyre.

35 18 ; 14 SU

k e t v i r t a d i e n y , su , B A S K A I S , o , nia , P I A N K T A D I E N Y ,

3
2017-11-15 03:28
84.55.12.236 LTU

34 Pagarba: zalgiriui - kaunui - lietuvai :D

uzuojauta: Astravo pasienio komentatoriams !

4
2017-11-15 02:11
84.15.184.41 LTU

33 Frontas Sinatra

Nu ir švilpė teisėjai...mums baudas...! Bet vistiek laimėjo STIPRESNI!!!

31 susikiškit tuos „naudingumo balus“

jie įdomūs tik nebent rungtynių nemačiusiems žurnaliūgoms, Milaknis sužaidė pagal galimybes, bet vėl nepataikė lemiamu momentu. Per pratęsimus dažniausiai turi pranašumą pasiviję, juolab iš -20, ant savo parketo ir su tokiais teisėjais, bet Žalgiris jį nuostabiai ištvėrė, manau, ištvertų ir antrą.

1
2017-11-15 00:38

30 nors nugaletojai ir neteisiami

Teisejai padlos, bet 22 klaidos ir 53 proc. pataikytu baudu - kosmaras. Saunuoliai, kadi nepaluzo per pratesima.

1
2017-11-15 00:35

29 Plyta

Žmonės, nebukit jūs Kleizos lygio. Patys žinot kad teisėjai yra teisėjai. Visam pasaulyje su teisėjais visi pykstasi. Teisėjai dirba savo DARBA.

27 paskutinėm minutėm

tiksliau visą ketvirtą kėlinį Žalgiris atrodė panašiai kaip praloštose su Lietkabeliu: kažko pasimetęs, kai didelė persvara staiga tirpo, atrodė, lyg siekia kaip nors ištempt iki galo, juolab per pusę kėlinio buvo 5:5. Teisėjavimas, aišku, tapo labai abejotinas, sugebėta prapilt 13:24 ir gaut pratęsimą, kuriame šįkart pasisekė.

4
2017-11-15 00:27

26 sudrycio ziniai - rekordas 65 proc.

Kauniečiai Malagoje sugebėjo pagerinti savo tritaškių pataikymo procentą, kuris buvo 41 proc. Į „Unicaja“ krito net 9 tritaškiai iš 19 (47 proc.)

24 Gūga

Ačiū ŠARAI tau,bet del teisėjavimo netilek ,nu ka laukiam baskų KAUNE.

3
2017-11-15 00:23

23 Taip

"Specialistai", gal nevarykit ant Milaknio.13 taškų, 10 naudingumo balų. Geresnis buvo tik Pangosas.

2
2017-11-15 00:19
75.131.194.161 USA

22 misicius "jega" !!1

Svarbiausiu momentu neimeta baudu,kai ramiai niekieno netrukdomas gali imesti !..Tai rodo su kokiu atsakingumu losia LEGIONIERIAI !!!

25
2017-11-15 00:17
87.142.105.159 DEU

21 JASKA!

Ar tu savo lopus kada nors mokinai kaip losti pabaigas? Jei ne, tai jau metas pradeti mokinti. Arba kaip losti pries akivaizdziai nupirktus teisejus? Ta zaidejai irgi turi zinoti. Nes kita karta laimingos pabaigos gali ir nebuti.

41
2017-11-15 00:15
185.25.48.246 LTU

20 popsas

TEisėjai padarė savo j u o d ą darbą-"Išpjovė aukštus žaidėjus.O tas Augustins iš Amerikos po to v i s u s kamuokius rinko.Tai katastrofa ,o ne teisėjai .Na ,o mūsų vyriokai-parodė "klasę" du kėlinius,po to rankelės pavargo,protelis vilkosi iš paskos /Kavaliauskas .Milaknis../Vos neapsikakojo.Ačiū Ulanovui.O varžovams tikrai netrūko kovingumo.Kažin kaip būtų,jei Nedovičius...būtų ,jei būtų...Vis vien Plazos vyrukai yra šaunuoliai.Viską sugadino teisėjai.JIems tikrai nevertėtų toliau "taip suktai' dirbti tokį subtilų darbą-teisęjauti Eurolygoje.

8
83.190.193.157 LTU

19 to KRABBASS

Kodėl? 13 taškų, tikrai buvo kas blogiau žaidė. Jei ieškot ant ko suverst kaltę, tai Micičius - 4 taškai, 5 klaidos, 0/4 baudos. Bet kaip Šaras pasakė, gal gražu ir nebuvo, bet pergalė yra pergalė.

0
2017-11-15 00:12
86.45.39.128 IRL

18 vaido

su pergale bet penktad.tai baskai turetu atkersit uz malaga nes jie ir realo nepasigailejo,o dar zinant kaip zalgiris namie zaidzia tai...