„Lietuvos ryto“ ir „Panathinaikos“ mačą Eurolyga paskelbė savaitės rungtynėmis

1/1

Krepšinis

2013-10-10 13:28

„Lietuvos ryto“ ir „Panathinaikos“ mačą Eurolyga paskelbė savaitės rungtynėmis

Teksto dydis:

Eurolygos sezono pirmoji dvikova tarp „Lietuvos ryto” ir Atėnų „Panathinaikos” komandų Vilniuje „Siemens” arenoje spalio 17 d. prasidės ne 19 val. 30 min., o gerokai vėliau – 21 val. 45 min.

Taip nusprendė Eurolyga, šią dvikovą pasirinkusi savaitės rungtynėmis.

Eurolyga išskirtinį statusą kuriam nors mačui kiekvieną savaitę suteikia įvertindama susidomėjimą juo ir galimą intrigą. Savaitės rungtynės per televiziją transliuojamos daugiau kaip 150 šalių ir visada pradedamos griežtai fiksuotu laiku – 21 val. 45 min.

Televizijos filmavimo grupė fiksuoja abiejų varžovų treniruotes, rengia specialius reportažus, rungtynių dieną filmuoja komandų atvykimą į areną. Per pertrauką kalbinami mačo dalyviai.

„Džiaugiamės, kad jau pirmasis mūsų pasirodymas Eurolygoje paskelbtas savaitės rungtynėmis, - sakė „Lietuvos ryto” klubo direktorius Martynas Purlys. – Tai – ir įvertinimas, ir papildomas įpareigojimas, kad sužaistume kuo geriau, o daugiamilijoninė žiūrovų auditorija išvystų aukščiausio lygio krepšinį”.

Pirmasis mūšis - spalio 17 dieną „Siemens" arenoje. Vilniaus klubas priims Atėnų „Panathinaikos“, kuriam atstovauja Jonas Mačiulis.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Krepšinis

„Lietuvos ryto“ aprangą užsivilkęs D.Songaila ruošiasi debiutui

Darius Songaila jau matavosi Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo aprangą. Sostinės ekipos naujokas taip pat dalyvavo pirmoje vakarinėje komandos treniruotėje. „Buvau pasiilgęs krepšinio. Pats laikas“, – šypsojosi D.Songaila.

Krepšinis

D.Songaila: „Ar po metų „Lietuvos ryte“ baigsiu karjerą? Kalbėti dar per anksti“

Darius Songaila antrą kartą per karjerą į Eurolygą žengs su komanda, laimėjusia kelialapį per atranką. Ironiška, tačiau pirmąjį kartą lietuvis į čempionatą pateko su Stambulo „Galatasaray“ klubu, kuris 2011-aisiais atrankos į Eurolygą turnyro finale užkirto kelią Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Krepšinis

Vilniaus „Lietuvos rytą“ papildė D.Songaila

Vilniaus „Lietuvos rytas“ į Eurolygą žengs tvirtesnis. Savaitgalį kelialapį į prestižiškiausią Senojo žemyno klubų turnyrą iškovojęs „Lietuvos rytas“ sukirto rankomis su buvusiu Lietuvos rinktinės krepšininku Dariumi Songaila. 35 metų 206 cm ūgio puolėjas su „Lietuvos rytu“ pasirašė vienerių metų trukmės kontraktą. Beje, D.Songaila anksčiau yra minėjęs, kad norėtų karjerą baigti Lietuvoje.

Krepšinis

Prasidėjo bilietų prekyba į Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynes Eurolygoje

Antradienį prasideda prekyba bilietais į Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų kovas prestižiškiausiame klubinio krepšinio turnyre – Eurolygoje. „Tiketos“ kasose bilietus galima įsigyti jau nuo 10 valandos ryto.