J. Valančiūno prieš sezoną geidė „Oklahoma City Thunder“

1/1

Krepšinis

2013-04-19 16:21

J. Valančiūno prieš sezoną geidė „Oklahoma City Thunder“

Teksto dydis:

Jonas Valančiūnas savo debiutinį sezoną NBA galėjo praleisti ne „Toronto Raptors“ komandoje. Praėjusių metų vasarą į 20 metų 211 cm ūgio Lietuvos krepšininką buvo nusitaikiusi „Oklahoma City Thunder“.

Skelbiama, kad „Raptors“ ir „Thunder“ komandų vadovai derėjosi dėl mainų. „Thunder“ ekipa už J. Valančiūną Kanados komandai siūlė įžaidėją Jamesą Hardeną, rašo tritaškis.lt.

Tačiau „Raptors“ ekipa atmetė tokių mainų galimybę. Netrukus vienas pagrindinių „Thunder“ žaidėjų J. Hardenas po mainų tapo Donato Motiejūno komandos draugu - persikėlė „Houston Rockets“.

„Toronto Raptors“ (34 pergalės/48 pralaimėjimai) šį sezoną Rytų konferencijoje užėmė devintąją vietą ir į atkirntamąsias varžybas nepateko. „Oklahoma City Thunder“ (60/22) diktavo madas Vakarų konferencijoje ir tapo jos lydere.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Krepšinis

Trims lietuviams NBA sezonas bangavo

Jonui Valančiūnui ir Linui Kleizai atostogos prasideda anksčiau, nei jie tikėjosi. Trečiojo NBA lietuvio Donato Motiejūno dar laukia atkrintamosios varžybos. Tai buvo keistas, neįprastas ir sudėtingas sezonas visiems NBA lietuviams dėl skirtingų priežasčių. Nors „Toronto Raptors” klubas liko dešimtas Rytuose ir už atkrintamųjų varžybų ribos, 20-metis J. Valančiūnas gali didžiuotis pirmuoju sezonu NBA.

Krepšinis

Pirmasis J. Valančiūno sezonas: Didysis V užsitarnavo NBA pagarbą

Sezonas, į kurį „Toronto Raptors“ dėjo dideles viltis, vieninteliam NBA lygoje kovojančiam Kanados klubui baigėsi anksčiau nei buvo planuota. Neišsipildžiusių svajonių sezonas. Tačiau blankiame „Raptors“ paveiksle yra viena graži ir daug vilčių žadanti detalė - tai puikiai debiutinį sezoną žaidęs ir lyg ant mielų progresavęs naujokas Jonas Valančiūnas.

Krepšinis

J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę, „Lakers“ išsigelbėjo (ketvirtfinalio poros)

„Toronto Raptors“ galingai baigė NBA reguliarųjį sezoną. Paskutiniosiose rungtynėse Kanados klubas namie 114:90 (31:30, 28:19, 37:21, 18:20) sutriuškino „Boston Celtics“ ir sezone finišavo iškovojusi penkias pergales iš eilės.

Krepšinis

Kito sezono „Raptors“ - J. Valančiūno laukia šviesi ateitis, L. Kleizos nebebus

„Toronto Raptors“ komandai iki šio reguliaraus sezono pabaigos liko vienerios rungtynės, tačiau Kanados klubo, gerokai anksčiau praradusio viltis patekti į atkrintamąsias varžybas, vadovai jau seniai dėlioja kito sezono gaires.